Použitie našich bio olejov

Bio slnečnicový olej 500 ml – Tento slnečnicový bioolej s vysokým obsahom kyseliny olejovej  je vhodný na použitie v teplej aj studenej kuchyni. Preventívne pôsobí  proti ochoreniam srdcovo-cievneho systému a má blahodárne účinky na pokožku a sliznice. Obsahuje cenné nenasýtené mastné kyseliny a ďalšie živiny.

Bio slnečnicový olej s bazalkou – Je ideálny na priamu konzumáciu, ale aj ako šalátový dresing. Bazalka zvyšuje chuť do jedla, podporuje trávenie a reguluje vylučovanie žalúdočnej kyseliny. Podporuje činnosť obličiek a upokojuje nervy.

Bio slnečnicový lej s cesnakom – Skvelý na studenú kuchyňu, dochutenie jedál i omáčok. Zvláštnu arómu dáva cesnaku éterický olej alicín. Má dôležitú úlohu pri prevencii ochorení cievneho systému a pri artérioskleróze. Vyznačuje sa  mimoriadnymi antibakteriálnymi účinkami.

Bio slnečnicový olej s čili – Je výborný ako šalátový dresing. Čili papričky za svoju štipľavosť vďačia látkekapsaicín, ktorá pomáha regulovať krvný obeh, zvyšuje chuť do jedla a podporuje trávenie. Pomáha znižovať tlak krvi i hladinu cukru v krvi.

Bio slnečnicový olej s cesnakom a čili – Olej vhodný na teplú ,studenú kuchyňu i na priamu konzumáciu. Charakteristická chuť čili a cesnaku spolu s bohatou arómou vytvárajú v tomto oleji výnimočný súlad.

Bio slnečnicový olej na vyprážanie – Vďaka vysokému obsahu kyseliny olejovej( 82%) je tento olej ideálny  na úpravu pri vysokých teplotách (210°C), či už vyprážanie, opekanie, alebo fritovanie. Okrem tepelnej úpravy je vhodný aj na studenú kuchyňu. V tomto prípade sa výraznejšie uplatňujú jeho pozitívne účinky na ľudský organizmus.“V dňoch 18.-21. augusta 2016 sa naša spoločnosť BÚŠLAK OIL, s.r.o. zúčastní 43....

viac >>

SR po prvý krát na Medzinárodnej potravinárskej výstave ISRAFOOD  V Tel Avive sa v dňoch...

viac >>

BÚŠLAK OIL zúčastní medzinárodnej potravinárskej výstavy

viac >>